Добавить в закладки : Регистрация : Вход : RSS
gornoprom.com Реклама
ОбъявленияКаталогPremiumВыставкиСтатьиФорумКонтактыРекламаКонтакты

Меню

РЕКЛАМА
"Гірничопромисловий Портал України" - вугілля гірничо-шахтне обладнання ГШО
РУС ENG

Гірничопромисловий Портал України

Gornoprom.com


ОГОЛОШЕННЯ   КАТАЛОГ   ФОРУМ   ВИСТАВКИ   СТАТТІ   РЕКЛАМА   КОНТАКТИ

«Гірничопромисловий портал України» - Горнопром крапка ком, пропонує Вам інформацію про підприємства гірничодобувної промисловості України, Росії, Казахстану, Європи та Азії, а також далекого зарубіжжя. Компанії, представлені на сайті, є виробниками та постачальниками гірничо-шахтного обладнання, вугільної продукції, техніки і супутнього устаткування, яке застосовується в гірничій справі. Серед представлених на порталі підприємств є надійні постачальники гірського устаткування і вугільної продукції, виробленої як на території України так і за її межами. Ми постаралися зібрати для Вас інформацію про багатьох фірмах, діяльність яких пов'язана з гірничодобувною промисловістю для того, щоб заощадити Ваш час на пошуки цікавить Вас устаткування або вугілля.
Юромаш

"Вугілля в Україні"


Список підприємств гірничодобувної промисловості надано в нашому Каталозі підприємств, а будь-яку продукцію та обладнання ви можете за найменуванням знайти в розділі Дошка оголошень. Для ознайомлення з процесами гірничого виробництва ми створили рубрику "Гірнича справа", в якій представлені статті про організацію виробництва, описі робочих процесів, статті про номенклатуру шахтного устаткування і кар'єрної техніки. Детальний опис характеристик і параметрів, за якими розрізняють сорти вугільної продукції, Ви можете знайти на сторінці "Марки вугілля". Співробітники "гірничопромислового порталу" стежать за ходом заходів у сфері добувної промисловості, інформацію про яких Ви можете прочитати на сторінках рубрики "Виставки". Ми будемо раді почути від Вас будь-які пропозиції щоб поліпшити «Портал Гірничодобувної Промисловості України», в контактах указанни наші електронні адреси та телефони, дзвоніть і пишіть нам і ми будемо намагатися разом з Вами покращувати умови роботи в нелегкій Гірському справі!

English version
Разместить рекламу Добавить предприятие Добавить объявление


Вугільний портал

Дошка оголошень допоможе Вам купити або продати вугілля, обладнання та іншу продукцію таких галузей промисловості як вугільна, добувна, паливна, гірська, енергетична і т.д. країн України, Росії, СНД.
ПАРТНЕРИ

Спецтехника в Украине Журнал Уголь Казахстанский горнопромышленный портал Журнал «Горная Промышленность» Горный журнал Казахстана Дон-Сиб Поставка МП Тендер НГУ

Білий каталог підприємств
ТОВ "Карбопласт" м. Луганськ - продаж вугільної продукції
ПП МАГНАТ - БЮРО НЕСТАНДАРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Вугілля України

На сайті "Вугілля в Україні" Ви знайдете пропозиції та запити підприємств гірничодобувної промисловості, що стосуються тематик Вугілля, Гірничо-шахтне устаткування. За запитом "Продам вугілля", у формі пошуку, Ви знайдете оголошення підприємств з реалізації вугілля, також можна знайти і продам гірничо-шахтне устаткування, буровий інструмент. Якщо Ви збираєтеся купити вугілля або купити гірничо-шахтне устаткування, кар'єрну техніку і Вам потрібно дізнатися яка "ціна вугілля" або ціна збагачувального устаткування на сьогоднішній день, ми Вам радимо зателефонувати авторам пропозиції та уточнити ціну вугілля і обладнання, так як ціни змінюються дуже часто і можуть бути неактуальними на момент перегляду інформації. Також багато користувачів гірничопромислового Порталу України шукають організації, які включає в себе "Вугільна промисловість України", це видобувні підприємства, шахти, кар'єри, збагачувальні фабрики і заводи, портал вугілля в Україні - вугільний портал, державні підприємства: ДП "Вугілля України" - " Вугілля України ", вугільна енергетична компанія і так далі: виробництво, купівля вугілля, вугілля в Україні, Росії, СНД. Постачальники і споживачі антрацитовой групи вугілля вводять запити щодо купівлі вугілля антрацит: куплю вугілля антрацит, АШ, вугілля ам, вугілля марки ат, продам вугілля марки АШ, АС, АМ, АО, АКО, АК, вугілля антрацит ціна, антрацит, енергетичне вугілля, кам'яне вугілля, портал вугільної промисловості, торф, брикети.

Гірничо-шахтне устаткування

Статті, підземний транспорт, електровози, шахтне обладнання, шахтна автоматика, вентилятори, вантажні машини, Гірнича справа, шахтні лебідки, обладнання, промисловість, вагонетки, сировина, ГШО, mining industry, промисловий портал, вугілля антрацит купити, вугілля для населення.

ГШО Україна

Луганськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Крим, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Вінниця, Донбас, Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Горлівка, Дніпродзержинськ, Євпаторія, Єнакієве, Керч, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лисичанськ, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Нікополь, Павлоград, Севастополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Фастів, Феодосія, Ялта, Краснодон, Молодогвардійськ, Суходільськ, Лутугине, Щастя, Лисичанськ, Алчевськ, Ровеньки, Свердловка, Свердловськ, Марки вугілля, паливні брикети, продаж обладнання, брикети з лузги, пелети з соломи, пелети паливні, верстати, завод, проходка, біопаливо, альтернативне паливо, енергетика, гірнича промисловість, добувна промисловість, кокс, шахта, вугільна промисловість, Підприємства, 2011, гроші, РФ, куплю шахтне устаткування, ринок, апарат, гірничодобувна промисловість, реалізуємо вугілля, антрацит Україна, економіка, купівля вугілля Україна, відбійний молоток, конвеєр, Виставки, дробарка, ціни на вугілля в Україні, деревне вугілля виробництво, куплю деревне вугілля, закуповуємо вугілля, поставка вугілля. Видобуток вугілля розробка родовищ

Куплю обладнання, купимо вугілля на експорт, вугілля кам'яне, Форум, нафту, послуги, вугілля марки Т, будівельні компанії, деревне вугілля, купимо вугілля на експорт, куплю антрацит, ДГР, ГР, Ж, шахта, видобуток, ЦЗФ, ГЗФ, прайс , прейскурант, продаж, збагачення, і т.д. Ми впевнені, що розмістивши безкоштовне оголошення в розділі Оголошення, на сайті Вугілля в Україні, ви досягнете максимального успіху в розвитку Вашого бізнесу!

Специфікація вугілля

Нижче наведена розшифровка назв марок вугілля:
А - вугілля антрацит; Б - буре вугілля; Г - газове вугілля;
Д - довгополум'яне вугілля; К - коксівне вугілля;
ОС - вугілля пісне спікливе; Ж - жирний вугілля;
СС - вугілля слабоспікливе; Т - худий вугілля.
Вугілля антрацит
Ви можете ознайомитися з вугільною продукцією, пропонованої нашим підприємством ..
Готові запропонувати до реалізації вугілля наступних марок:
АШ - антрацит штиб - фракція 0-6
АС - антрацит насінини - фракція 6 -13
АМ - антрацит невеликий - фракція 13 - 25
АТ - антрацит горіх - фракція 25-50
АКО - антрацит кулак горіх - фракція 25 - 100
АК - антрацит кулак - фракція 50 - 100
Також реалізуємо вугілля марок ДГР, ДГ, ГР.
Докладно з показниками можна ознайомитися в розділі - Продам вугілля.

У кінці назви марки вугілля може стояти абревіатура ОК (ОК1, ОК2), що означає ступінь окислення. Також, в залежності від ступеня збагачення вугілля діляться на концентрати, промпродукт і шлами. Концентрати, як правило, використовуються в котельнях і для отримання електроенергії. Промпродукт зазвичай йдуть на потреби металургії. З шламів можна виготовляти брикети і продавати в роздріб населенню для особистого використання. Залежно від ступеня вуглефікації (метаморфізму) існують буре вугілля, кам'яне вугілля і антрацити. Найнижча теплота згоряння у бурого вугілля, а найвища - у антрацитів. Найбільш вигідне відношення ціни і питомої теплоти згорання мають кам'яні вугілля. Вугілля марок Д, Г і антрацити знаходять своє застосування, як правило, в котельних, тому що вони можуть горіти без поддува. Вугілля марок СС, ОС, Т застосовуються для отримання електричної енергії, тому що вони мають велику теплоту згоряння, але спалювання даного виду вугілля пов'язано з технологічними труднощами, які виправдані лише в разі потреби великої кількості вугілля. У чорній металургії використовуються зазвичай марки Г, Ж, для виробництва сталей і чавуну.

За маркувань вугілля можна відразу визначити їх фракцію:
Позначення:
П - (плита) більше 100 мм; К - (великий) 50-100 мм;
О - (горіх) 25-50 мм; М - (дрібний) 13-25 мм;
С - (насінини) 6-13 мм; Ш - (штиб) 0-6 мм;
Р - (рядовий) шахтний 0-200 мм, кар'єрний 0-300 мм.

Поиск

РЕКЛАМА


НОВОСТИ
Форма входа
Онлайн посетителей: 1
Незарегистрированных 1
Зарегистрированных 0


Зарегистрироваться
Счетчик тИЦ и PR
"Горнопромышленный портал Украины"